Zamknij

Organizator


Empowered diversity - developing students

BEST (Board of European Students of Technology) jest międzynarodową organizacją, zrzeszającą ponad 3300 studentów z 33 krajów Europy. Od 27 lat jako BEST umożliwiamy porozumienie, współpracę i wymianę doświadczeń. Oprócz tego dajemy możliwość integracji i rozwoju w międzynarodowym środowisku, sprzyjającemu poznawaniu różnych aspektów społecznych i kulturowych. Wierzymy, że takie doświadczenie jest niezbędne do pełnego rozwoju przyszłych inżynierów, dlatego oferujemy im możliwość zdobycia doświadczenia naukowego i zawodowego. Działania te przybliżają nas do naszej wizji, którą jest “empowered diversity” - wspieranie różnorodności.

95 grup lokalnych BEST-u tworzy silną i wciąż rosnącą, dobrze zorganizowaną grupę studentów chcących wykorzystać swoje zdolności i kreatywność do rozwoju trzech środowisk: akademickiego, studenckiego i gospodarczego.

Mamy możliwość dotarcia do ponad miliona studentów kierunków technicznych, którzy mogą uczestniczyć we wszystkich przedsięwzięciach BEST-u. Nadrzędnym celem jest promowanie komunikacji i wymiany doświadczeń pomiędzy studentami uczelni technicznych w całej Europie. Poprzez pracę w wielokulturowym środowisku przyszli inżynierowie są otwarci na kontakty międzynarodowe, zdobywają unikalne doświadczenie, co sprawia, że ich oferta jest szczególnie atrakcyjna na europejskim rynku pracy.


trojkatStowarzyszenie Studentów BEST Gdańsk działa na Politechnice Gdańskiej już od 2003 roku. W ramach corocznej działalności możemy pochwalić się organizacją tematycznych projektów skierowanych do studentów wszystkich wydziałów Politechniki Gdańskiej. Wśród naszych projektów znajdą Państwo między innymi:


oraz wiele innych, zarówno na szczeblu lokalnym jak i międzynarodowym. BEST Gdańsk jest jedną z największych grup lokalnych BEST-u oraz jedną z najprężniej działających organizacji studenckich na Politechnice Gdańskiej. Nasze szeregi zasila ponad 60 studentów, którzy są przedstawicielami wszystkich 9 wydziałów Politechniki Gdańskiej. Organizując nasze projekty stawiamy na profesjonalizm, aby jak najlepiej wypełniać naszą misję - rozwój studentów.


Patroni medialni 2017

Pracuj.pl karieraplus PodPrąd StudentNews sar dlastudenta.pl trojmiasto.pl eska.pl interviewme.pl